اولین ربات آنتی ویروس مخصوص تلگرام

اولین ربات آنتی ویروس مخصوص تلگرام


کمپانی روسی دکتر وب، برای اولین بار در دنیا ربات آنتی ویروس مخصوص تلگرام عرضه کرد. با استفاده از این ربات، کاربران تلگرام می توانند فایل ها و لینک های دریافتی از طریق تلگرام را بررسی کرده و در صورت وجود هر گونه تهدید، هشداری در این زمینه دریافت کنند.
با استفاده از این ربات می توان در هنگام مواجه شدن با یک فایل مشکوک و هدایت آن به ربات دکتر وب از آلوده بودن یا نبودن آن اطمینان حاصل کرد. بدین وسیله دیگر نگرانی در مورد آلوده شدن به یک تروجان سارق و یا حتی باج افزار به حداقل خواهد رسید.
برای استفاده از این امکان رایگان دکتر وب کافی است که بر روی لینک تلگرامی این ربات در تلگرام کلیک کرده و موارد مشکوک خود را جهت اسکن به آن بفرسیتد.

لینک تلگرامی ربات آنتی ویروس دکتر وب

 
این ربات با استفاده از سیستم ابری دکتر وب فایل را چک کرده و در صورت آلوده بودن به شما اعلام خواهد کرد. از نکات قابل توجه این ربات پشتیبانی چند زبانه می باشد که زبان فارسی نیز بخشی از آن می باشد.این ربات بر روی هر سیستم که تلگرام نصب می باشد کار خواهد کرد.

بازگشتتگها : دکتر وب, آنتی ویروس دکتر وب, شرکت دکتر وب, نماینده آنتی ویروس دکتر وب, نماینده دکتر وب, آنتی ویروس تلگرام, امنیت تلگرام, ربات تلگرام, ربات آنتی ویروس