آنتی ویروس کاتانا دکتر وب (Dr.Web Katana)


 
 
* آنتی ویروس بدون پایگاه داده ویروس
* حفاظت جامع در برابر ویروس ها و حملات هکرها
* هدیه رایگان، نسخه آنتی ویروس موبایل جهت حفاظت از دستگاه تلفن همراه شما
 
 نیازمندیهای سیستمی:
 
 Windows
-سیستم عامل های ویندوز   XP S2 / Vista / 7 / 8 / 10 32Bit    
-سیستم عامل های ویندوز  Vista / 7 / 8 / 10  64Bit
-750 مگابایت فضای مورد نیاز جهت نصب
 
خصوصیات:
حفاظت از بخشهای اساسی و حیاتی سیستم و جلوگیری از تغییر آنها توسط بدافزارها
* شناسایی و متوقف کردن فعالیت بدافزارها، نرم افزارهای مشکوک، اسکریپت های نا مطمئن و پروسسهای آلوده
* شخیص تغییر ناخواسته فایلها، نظارت بر کلیه فعالیتهای سیستم به منظور شناسایی انواه تهدیدات امنیتی و جلوگیری از تزریق کدهای مخرب به فعالیتهای جاری سیستم
* شناسایی و خنثی کردن تهدیدات امنیتی جدید که هنوز مورد شناسایی قرار نگرفته اند و در مخزن ویروس دکتر وب وجود ندارند
* حفاظت در مقابل سوء استفاده کدهای مخرب از حفره های امنیتی موجود در نرم افزارهای کاربردی مورد استفاده در رایانه
* کنترل و بررسی عملکرد کلیه مرورگرهای معروف و مورد استفاده کاربران و پلاگین های مورد استفاده در آنها
 
 
امکانات Dr.Web Katana چیست؟
ضد ویروس بدون پایگاه داده ویروس (مخزن ویروس) یک راهکار حفاظتی جدید و ارائه شده توسط شرکت دکتر وب می باشد که می تواند رایانه کاربران را در مقابل انواع تهدیدات، تروجانها و نفوذها مورد حفاظت قرار دهد.
محصول "Dr.Web Katana" نسل نوین و بعدی نرم افزارهای حفاظتی بوده و این اطمینان را به کاربران می دهد تا با بهره گیری از تکنولوژی های جدید کلیه تهدیدات امنیتی جدید و ناشناخته را در بدو گسترش شناسایی و حذف نماید.

* موارد کلی - شناسایی و خنثی سازی کلیه تهدیدات امنیتی جدید و ناشناخته با بهره گیری از جدیدترین فنآوری ها و الگوریتم های شناسایی.
  
"Dr.Web. Katana" یک محصول امنیتی جدید بوده و  به منظور شناسایی و مقابله با برنامه های آلوده ای طارحی شده اند که قصد دارند نرم افزار ضد ویروس و الگوریتمهای شناسایی سنتی آنها (مانند به کارگیری مخزن ویروس و استفاده از هوش مصنوعی) را دور زده و به رایانه کاربر آسیب برسانند.
   
"Dr.Web Katana" فعالیت خود را به محض روشن شدن رایانه و در حین بوت شدن آن بر خلاف محصولات ضد ویروس رایج آغاز می کند.

* پنهان - قابلیتها و امکانات یک نرم افزار ضد ویروس باید به طور مداوم با رشد برنامه های مخرب تغییر پیدا کرده و تکمیل گردد. یک محصول امنیتی قدرتمند باید توانایی پیش بینی و مقابله بدون وقفه با یک حمله حتمی را داشته باشد. این تغییرات و پیشرفتها اغلب موجب کاهش راندمان رایانه می گردد و آن دسته از کاربران را که نیاز به راندمان بالا در اجرای برنامه های خود را دارند مجبوز می نماید تا نرم افزار ضد ویروس خود را موقتا غیر فعال کنند. طراحان و توسعه دهندگان "Dr.Web Katana" موارد فوق را در طراحی محصول ضد ویروس مدنظر قرار داده اند و محصولی را به کاربران ارائه نموده اند تا با پنهان شدن در لایه های زیرین سیستم و استفاده از کمترین منابع آن راندمان رایانه کاربران را بطور قابل ملاحظه و چشمگیر افزیش دهند.

 "Dr.Web Katana" کلیه تهدیدات امنیتی را به سرعت و بدون ایجاد وقفه در راندمان رایانه شناسایی و خنثی می نماید.

* وجه تمایز برجسته - آنالیز رفتار هر کد مخرب بصورت بلادرنگ و پاکسازی اسکریپت های آلوده و خنثی کردن پروسس های آنها در حالی که نرم افزار ضد ویروس شما حتی قادر به شناسایی آنها نیست از برجسته ترین قابلیتهای این محصول می باشد. محصول "Dr.Web Katana" بر پایه شناسایی بدون استفاده از پایگاه داده (مخزن ویروس) و بهره گیری از فنآوری های نوین تشخیص و حفاظت ابری طراحی شده است. این نرم افزار کلیه پروسس های سیستم را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و به محض مشاهده هرگونه پروسه مشکوک اقدام به به بلوکه کردن آن می نماید. در تصویر زیر می توانید هشدار شناسایی را ببینید:
 

 

نرم افزارهای ضد ویروس رسمی و سنتی  بر اساس مجموعه ای از الگوریتم های شناسایی از قبل تعریف شده به منظور شناسایی و برخورد با تهدیدات امنیتی استفاده می نمایند که این روشها و الگوریتم ها برای تبهکاران و مجرمان سایبری شناخته شده می باشد. محصول "Dr.Web Katana" متفاوت عمل می کند. این محصول رفتار هر برنامه فعال در رایانه را بصورت بلادرنگ با متدهای انحصاری موجود در فضای ابری دکتر وب که مرتبا در حال به روز رسانی می باشد مقایسه نموده و  در صورت مشاهده هرگونه تهدید نسبت به بلوکه کردن و خنثی سازی آن اقدام می نماید.